Наше підприємство займається виготовленням дитячих колясок з квітня 1998 року. Ми є першими на українському ринку, хто налагодив серійне виготовлення та сервісне обслуговування дитячих колясок в незалежній Україні.

Кожного року модельний ряд оновлюєтся та вдосконалюється.

Всі коляски відповідають вимогам ТУ У 35.5-2454601639-001-2003 затверджених УкрЦСМ. Матеріали, які використовуються у процесі виробництва, мають висновки державної санітарно-гігієнічної експертизи щодо безпеки для здоров’я та відповідності санітарному законодавству України. Уся продукція є сертифікована.

Регулярно приймаємо участь у міжнародних  виставках товарів для дітей “BabyExpo”.

У виробництві використовуються сучасні високоякісні тканини виробництва Польщі. Здійснюється вхідний та вихідний контроль за якістю продукції.

На підприємстві працюють молоді талановиті фахівці.

На всі моделі колясок існує система гарантій. Тісна взаємодія з клієнтами дає змогу виготовляти коляски під попереднє замовлення з можливістю вибору палітри кольорів (з більш ніж 60-ти зразків) для швейної частини.

Можливості малярної дільниці дозволяють забезпечити покриття металевих частин рами 10-ма різними кольорами.

Можлива комплектація колясок колесами різної величини по діаметру, вироблених з пластику та помпованих гумових з внутрішніми камерами.

Кожна модель може комплектуватися аксесуарами: сумка, вклад (переносна корзина), прозорий дощовик, наплічник „кенгуру”, зимовий спальний конверт тощо.

Матеріали, які використовуються у процесі виробництва, мають висновки державної санітарно-гігієнічної експертизи щодо здоров’я та відповідності санітарному законодавству.